výrobky - eshop

Eshop > výrobky - eshop > Aloe Vera Drinking Gel Freedom

Aloe Vera Drinking Gel Freedom

Kombinace pro svobodu pohybu: pohyb a živiny

Oficiální studie prokázaly, že většina populace trpí nedostatkem pohybu. Aby náš pohybový aparát dobře fungoval, měli bychom být aktivní a dbát
na dostatečný přísun mikroživin.

Pohyb

Studie hovoří jasně: Kdo se pravidelně pohybuje, zvyšuje nejen svou kondici, ale také své fyzické i duševní zdraví. Zejména naše klouby jsou na
pravidelném pohybu závislé. Pohyb se totiž stará o to, aby se nezbytné živiny dostaly až do kloubní chrupavky. V případě, že v pohybu zaostáváme, chrupavka degeneruje.

Živiny

Vedle pravidelného pohybu je pro náš pohybový aparát velmi důležitý dostatečný přísun živin. Zejména naše klouby a kosti jsou závislé na cenných živinách, např. na vitamínu C a D, stejně jako na manganu. Vitamín C přispívá ke tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavky, vitamín D a mangan zase k udržení normální funkce kostí.

Pohybový aparát: mistrovské dílo přírody

Kosti, klouby, šlachy a svaly: společně tvoří náš pohybový aparát. Aby mohl dobře fungovat, je velmi důležité dbát na pravidelný pohyb a vyvážený příjem živin, jako je vitamín C, D, či mangan.

Svalstvo

svaly se podílí na každém pohybu těla
tělo udržuje v běhu cca 600 svalů, které mu spolu s kostmi dávají oporu

Kosti

kosti tvoří základ našeho pohybového ústrojí
důležitými živinami pro dobrý stav kostí jsou např. vitamín D, vápník a mangan
Německá společnost pro výživu doporučuje dbát zejména na dostatečný příjem vitamínu D

Šlachy

šlachy tvoří spoj mezi svaly a kostmi
jsou tvořeny kolagenovým vazivem

Kloubní chrupavka

chrupavka je pro správnou funkci kloubu naprosto nezbytná
je tvořena pletivem z chrupavkových buněk a elastických kolagenových vláken
je vyživována kloubní tekutinou

Kloubní tekutina

kloubní tekutina (kloubní maz) obtéká chrupavku
podporuje zásobení chrupavky důležitými živinami

Tekutý doplněk stravy s vitaminy E a C

Složení: Aloe Vera Barbadensis Miller Gel (USA/Mexiko, 88 %), fruktóza, hydrolyzát kolagenu, koncentrát z pomerančové šťávy, chondroitinsulfát (0,5 %), glukosaminsulfát, kyselící prostředek (kyselina citronová), stabilizátor (xanthan), konzervační prostředek (sorbát draselný), přírodní pomerančové aroma, vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin E(DL-alpha-tocopherol).

Doporučené dávkování: 3 x denně 30 ml (odpovídá 3 uzavíracím víčkům) Aloe Vera Freedom, nejlépe před jídlem (v případě potřeby smíchejte s vodou nebo ovocnou šťávou). Před použitím protřepejte. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy, která je spolu se zdravým způsobem života důležitá. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a plynule spotřebujte.


889,-
dostupnost: skladem

TOPlist