TianDe

TianDe je unikátní kosmetika a produkty pro zdraví, která je vyráběná dle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje.

Produkty obsahují vysoké procento přírodních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí na organismus. Při správném používání těchto produktů je výsledek srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Společnost tianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptury 

Produkcí tianDe je kolekce exkluzivních kosmetických prostředků a výrobků pro zdraví, které byly vyvinuty na základě starodávných receptur orientální medicíny a nejnovějších vědeckých poznatků. Produkty obsahují látky, které jsou léčivé pro pokožku i organismus. Každý výrobek tianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience, jako jsou výtažky z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, aj.), éterické oleje (z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík).

Tisíce let staré receptury čínské, tibetské a altajské přírodní medicíny se používají se vysoce kvalitní přírodniny, živá voda z hlubokých pramenů i z hlubin moře. Mezi oblíbené přírodní látky patří: Hedvábí, perly, altajské a tibetské byliny, lotos, bio-zlato, hadí tuk, šnečí mucin, životodárné kořeny a houby.


TianDe včera, dnes a zítra
TOPlist